Jak nás můžete podpořit?

Budeme Vám velmi vděčni za jakýkoliv finanční dar na podporu chodu činnosti naší organizace. Kontaktujte, prosím, naší fundraiserku, která s Vámi detailně dohodne využití darovaných finančních prostředků.

V případě materiálové pomoci Vám budeme velmi vděčni za kancelářské potřeby, drobné reklamní a upomínkové předměty pro děti na akce pro děti ale i jako motivační odměny, dále občerstvení pro klienty (káva, čaj, šťáva pro děti) či hygienické potřeby (kapesníky, toaletní papír, čisticí a dezinfekční prostředky). V některých případech oceníme i vybavení do terapeutických místností.

Číslo účtu pro zasílání darů je 2400470107/2010 Fio banka. Na poukázaný finanční dar Vám bude vystavena darovací smlouva a potvrzení o přijetí daru.

Pro pohodlnější a rychlejší platbu použijte, prosím, QR kód: (zvolte libovolnou částku a datum splatnosti)

 

Velice si vážíme Vaší podpory a důvěry, kterou nám svými dary projevujete.

Manažerka pro styk s dárci: Ing. Tereza Nováková, 739 590 060  novakova@bateau.cz

 

JUDr. Pavel Mareček, Ústí nad Labem

Mgr. Ing. Alexandra Skálová, Ústí nad Labem

Bc. Eva Dobnerová, Ústí nad Labem

V minulosti nás podpořili: Swis-shop.cz, Květinářství Scarlet, Lafarge Cement, Ideal Standard, Nadace Vinci, Ústecká komunitní nadace, Centropol, Nadační fond Energie pomáhá, Mgr. Eva Pokorná, Spolechemie, a.s., HSC Industry s.r.o., Raised Floor Systems

„Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina přemýšlivých, odhodlaných lidí mohla změnit svět. Ve skutečnosti je to jediná věc, která ho kdy změnila."

Margaret Meadová